Wskazania do stosowania luteiny w 10. tygodniu ciąży bliźniaczej

Witam jestem w 10 tyg ciazy blizniaczej. Poprzednia ciaze poronilam w 15tygodniu. Problem mam taki ze moja lekarka nie przepisala mi lekow na podtrzymanie. Ostatnio zle sie poczulam i poszlam do pobliskiej przychodni i tam zbadal mnie lekarz ktory stwierdzil,ze jest ok ale zapisal mi luteine. Nie wiem teraz co mam robic,kazdy mowi co innego.

Aleksander Ropielewski

Również nie wiem jak należy postąpić ponieważ zależne jest to od wyników badania klinicznego i USG.