Dlaczego mam te bóle głowy mając 25 lat?

Dzień dobry, od blisko pół roku mam bardzo często i bardzo silne bóle głowy. Lekarz zlecił mi wykonanie tomografii komputerowej. Dziś odebrałam wynik: Po stronie prawej w głębokich strukturach poniżej tylnej odnogi torebki wewnętrznej w przyśrodkowym fragmencie płata skroniowego płaska hypodensyjna zmiana dł. do 10mm i przemawiająca za jamką prawdopodobnie naczyniopochodną. Konsultację z lekarzem mam dopiero za 10 dni. Czego jednak mogę się spodziewać? Czy to coś poważnego? Czy to źródło moich bóli? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam! Pojedyncza jamka naczyniopochodna nie powinna budzić większego niepokoju - należy ona do tzw. "znalezisk Przypadkowych i raczej nie ma znaczenia klinicznego. Pozdrawiam W. Łuczkowski.