Dlaczego nadal odczuwam ból po jedzeniu po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego?

woreczek żółciowy. jestem tydzień po laparoskopowym usunięciu woreczka,ale nie z powodu kamicy tylko pogrubionych ścianek,dzisiaj zdjęto mi szwy.niepokoi mni że o zjedzeniu pokarmu oczywiście dieta boli tak jak przed operacją. czy to tak ma być?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli są nadal objawy konieczna wizyta u lekarza prowadzącego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.