Dlaczego po drugim porodzie pojawiły się zaburzenia miesiączkowania?

Witam, Mam 30lat. W 2014 urodzilam syna. Rok karmiłam piersią. W 2016 urodziłam drugiego syna. Karmiłam piersią do 06.2017. Miesiączkuje już 10miesięcy). Nagle moje miesiączki zaczely szalec. Trwa 1-2dni, przerwa 1-2dni i znowu miesiaczkuje 1 dzień. Ostatnio 2dni tylko. Cykl 26dni ale i 35' Wcześniej miałam po 30dni, okres 5dni. Teraz od 2 mies.takie numery. Do tego piersi mi wyschly. Mialam rozmiar 65e. Teraz prawie nie mam. Libido niemal wciąż wysokie. Tez tak nie mialam. Co sie dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze zaburzenia hormonalne i konieczna diagnostyka w tym kierunku