Dlaczego tak mało schudłam?

Witam. Od 4 tygodni jestem na diecie redukcyjnej. Schudłam 5kg. Teraz mija piąty tydzień i waga pokazała tylko 3dag mniej. Nigdy mi się to nie zdarzyło, zawsze waga co tydzień spadała o 1kg. Co może być przyczyną? Cały czas trzymam się diety i deficytu. Wczoraj wyjątkowo na wieczór zjadłam kiełbaskę z grilla i karkówkę. Czy przez to waga mogła pokazać mniej?

Dzień dobry

Zdrowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Jeżeli jest Pani na odpowiednio dobranej diecie to nie ma powodów do obaw. Waga spada prawidłowo a różne zmiany będą następować podczas całego procesu odchudzania. Jest to też związane z zatrzymaniem wody w organizmie. Nie zawsze uda am się schudnąć 1kg/tydz. Działa Pani dalej :)

Myślę, że zjedzenie raz na jakiś czas czegoś spoza diety jest nawet wskazane :)

W razie pytań podaje kontakt:

joanna.wasiluk@o2.pl