Dlaczego wyglądam inaczej niż moje rówieśniczki?

Dzień dobry nie wiem dlaczego ale mam ten sam wzrost i wagę co moje koleżanki tylko one przy tym wzroście wyglądają normalnie (mają brzuch,uda itp) a ja mam wystający kręgosłup i żebra dlaczego ważymy tyle samo do tego samego wzrostu a ja wygladam tak chudo ?? Czy mam jakieś dziwne kości (ponoć mam bardzo drobną budowę malutkie nadgarstki, małe kolana, mała takie i wąskie barki) czy mam no więcej mięśni? Albo jakiś dziwnie tłuszcz mi się rozklada (jest bardziej ,,zbity,,)?

Różnice w wyglądzie u osób w tym samym wieku o zbliżonej masie ciała i wzroście mogą wynikać z różnić w składzie ciała (ilość i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, mięśni, wody). Aby to ocenić należy wykonać pomiar na analizatorze składu ciała.