Dlaczego zauważyłem zmiany zewnętrzne na skórze?

Witam, mam 22 lata ostatnio zauważyłem zmiany zewnętrzne na skórze. Zaczerwienione plamy na dłoniach, swędzace czerwone kropki na przedramieniu oraz minimalne zgrubienia w okolicach głowy(czasami swędzace) .Jestem dość chudy jak przy moim wzroście 60kg na 182cm. Zamierzam iść w poniedziałek do lekarza ale postanowiłem zapytać o opinię na forum. Dodam iż mój ojciec ma cukrzycę oraz łuszczyce. Dodam zdj objawów poniżej. czytałem o dna moczanowa bądź marskość wątroby co o tym sądzicie?

Lek. Michał Lenard

W Pana wieku dna moczanowa, czy marskość wątroby są rzadkością. Bardziej prawdopodobna będzie choroba dermatologiczna. Pozdrawiam!