Długie krwawienie: co robić?

Biorę C*** już drugi miesiąc i mam już przez cztery tygodnie okres. Pierwszy tydzień miałam plamienie, drugi tydzien okres, a dwa kolejne krwawię (nie jest to tylko plamienie). Czy to normalne? Nie wiem, czy powinnam brać kolejne opakowanie tabletek, czy je odstawić. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Tabletki te wymagają bardzo dokładnego przestrzegania czasu ich przyjmowania. Powinny być brane codziennie o tej samej godzinie. Jeśli nie opózniała się Pani z ich przyjęciem, a są krwawienia warto sprawdzić, czy nie ma nieprawidłowych zmian w jamie macicy wykonując badanie USG.
Z poważaniem.