Do jakiego lekarza się udać z podejrzeniem chorób wenerycznych?

Witam, Dokładnie 7 dni temu skorzystałem z usług prostytutki. Doszło tylko i aż do seksu oralnego skierowanego tylko w moją stronę bez zabezpieczenia. Od praktycznie 5-6 dni mam poczucie, że mogłem się czymś zarazić. Od tego czasu odczuwam większe parie na mocz, oraz sporadyczne swędzenie, minimalne pieczenie dolnej części żołędzia. Nie posiadam żadnych zmian na skórze, w postaci zaczerwień ani nie mam żadnych innych wycieków. Jakie badania powinienem wykonać, oraz do jakiego lekarza powinienem się udać? Dermatologa-wenerologa czy urologa Pozdrawiam

Witam. W pierwszej kolejności należy udać się do lekarza rodzinnego, który na podstawie wywiadu i badania włączy ewentualną antybiotykoterapię. Poza tym warto udać się do lekarza chorób zakaźnych oraz dermatologa- wenerologa.