Do jakiego lekarza z mrowieniem w prawym ręku?

witam od dłuższego czasu miałem pod pacha węzeł chłonny był mały i nie dokuczał . Od 3 dni zrobił się jak balon ma około 10 cm możne więcej , zauważyłem 2 dni temu ze delikatnie wydobywa się ropa ale delikatnie . Poszedłem do mojego lekarza rodzinnego , dostałem maść na wyciągniecie ropy i antybiotyki to było 2 dni temu czyli 08.05 . przez te 2 dni jeszcze Barcickiej sie powiększył i odczuwam (mrowienie ociężałość) w prawym reku bo węzeł jest po prawej stronie . czy to jest normalne czy powinienem ponownie iść do lekarza specjalisty ? jeśli tak to do jakiego ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Myślę, że warto, aby taki powiększony, zropiały węzeł obejrzał chirurg. Pozdrawiam i życzę zdrowia.