Dokuczliwe drętwienie zębów i dziąseł

Witam. Aktualnie przebywam za granicą i Musze się poradzić. Dokucza mi dretwienie zebow lub dziąseł. Nie potrafię tego odróżnić. Dodam do tego częste dziwne bóle głowy i uczucie zatkanych uszu. Szumy uszne i piski przychodzą raczej w porze zasypianie. Od roku mam derealizacje po ataku paniki po marihuanie. Co robić? Wykonałem tomografie komputerowa i lekarze nic nie znaleźli.

Czasami dolegliwości mogą występować przy niedoborze witamin z grupy B,przydałaby się suplementacji i ocena po miesiącu terapii.Wskazana też konsultacja laryngologa i badanie audiometryczne.

Prawdopodobnie jest to przeciążenie mięśni i stawów a co za tym idzie przeciążenie zębów spowodowane nocnym zgrzytaniem zębami i ich zaciskaniem. Szyna relaksacyjna powinna rozwiązać problem.

Drętwienie zębów (dziąseł ) może być wynikiem zaciskania zębów i ewent.zgrzytania zębami. Szumy uszne i piski mogą być skutkiem m.in. palenia marihuany.

zalecam unikanie wszelkich używek

pozdrawiam