Drgawki w czasie karmienia piersią a niedobór witaminy B

witam, moj 6 miesieczny syn kilka razy dostal drgawek podczas karmienia piersia. Nie trzasl sie jednak caly tylko byla to glowka i reka. Nie zdarza sie to w innych sytuacjach tylko przy karmieniu. Bardzo mnie to nie pokoi a jak wiadomo kolejki do lekarzy sa bardzo dlugie. Czytalam ze moze to byc brak witaminy B, czy to prawda? i czy moge na wlasna reke podac ja dziecku? i co wogole moga oznaczac takie drgawki? Dodam ze cala ciaza przebiegla rewelacyjnie, porod bez zadnych komplikacji,

Przede wszystkim trzeba się udać do pediatry.Opisać zdarzenia i dopiero on zdecyduje czy konieczna jest pogłębiona diagnostyka .Może to drżenie( występuje u wielu zdrowych niemowląt) i sprawa jest łagodna
W żadnym wypadku nie podajemy leków samowolnie bez konsultacji z lekarzem.
Jeśli jest możliowość zdarzenie nagrywamy komórką.

Pozdrawiam ciepło