Dyskomfort i kłucie pod żebrami

Witam, Mam następujący problem: od jakiegoś czasu odczuwam dyskomfort, kłucie pod żebrami z prawej strony. Nie jest to strasznie uciążliwe lecz denerwujące. Gdy leżę nie odczuwam dyskomfortu. Po nocy 1-2h nie odczuwam nic dopiero później zauważalne jest lekkie kłucie (przy chodzeniu, wykonywaniu ruchu). 2 lata temu miałem stłuczone/pęknięte żebro - czy to też może być powodem ? Jest okres że 1-2 tyg nie odczuwam żadnego dyskomfortu, a później znów wraca. Może jest to spowodowane wysiłkiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.