Dyskomfort w jamie brzusznej i delikatny ból

Od jakiegoś czasu czuje dyskomfort w jamie brzusznej w górnej części, taki delikatny ból.Uczucie pełności ale tylko w górnej części jamy brzusznej. Troche mnie mdli.Ale mam apetyt, z trawieniem też nie ma problemów, dodam że jestem osobą nerwową, skąd takie objawy ? Czy może to być wina kręgosłupa ? Dodam że jestem młodą i szczupłą osobą.

Renata GrzechociĹska

Raczej poszukiwałabym przyczyn gastrologicznych, dlatego proponuję udać się do gastrologa.