Endometrioza a poziom PLT

NAZYWAM SIĘ ANNA MAM 34 LATA I OD ROKU CHORUJE NA ENTRIOMETRIOZE TORBIELI WE WTOREK ZROBIŁAM SE BADANIA KWI I MAM NISKIE PCT I WYSOKIE EO O CZYM TO SWIADCZY MARTWIE SIĘ.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami, nie można opierać sądów na podstawie powyższego. Oprócz wiedzy o braku normy konieczne jest poznanie dokładnych wyników. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.