Gruba błona dziewicza

jeśli kobieta ma za grubą błonę dziewiczą, mężczyzna może w Nią wejśc ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z uwagi na ewentualny problemy z defloracją zachęcam do wizyty u ginekologa, być może problem wymaga interwencji ginekologa. Po dokładnej ocenie ginekologicznej, będzie możliwe określenie czym jest spowodowany problem z defloracją. W sytuacjach zbyt mocnej błony dziewiczej może być wymagane nacięcie jej przy znieczuleniu miejscowym.