Imitacja stosunku w bieliźnie a ryzyko ciąży

witam ! Wczoraj bawiłam sie z hłopakiem swoimi ciałami byłam podniecona i on tez. Miał na naletku śluc którego ponoc nie dotykał , wkładał mi palca do pochwy i przez ubranie ruszalismy sie tak jak bysmy to robili. wiem ze to głupio brzmi al sie boje ze mogłam zajśc w ciąże:( Podkreślam jestem dziewica jakiego takiego stosunku nie było ruszalismy sie tak przez bielizne . Zastanawiam sie czy mogłam zajsć w ciąze ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.