Interpretacja krzywej cukrowej u 19-latki

Dobry wieczór Mam 18 lat , 165 cm wzrostu i waże 50 kilo. Prosiłabym o interpretacje krzywej cukrzycowej. Glukoza 75g: ( normy 60-99) na czczo: 106,69[mg/dl] 60min: 91,51(!)[mg/dl] 120min. : 112,94[mg/dl] Insulina: ( normy 2,6-24,9) na czczo: 15,8[uIU/ml] 60min. : 46,2[uIU/ml] 120min.: 34,8[uIU/ml] Jeśli wyniki są nie prawidłowe to co to by mogło byc?

Witam. Wynik testu obciążenia glukozą jest prawidłowy. Prawidłowy jest również przyrost poziomu insuliny (normy podane w nawiasach odnoszą się bowiem zarówno do glikemii jak i poziomu insuliny na czczo). Mamy do czynienia z tzw.nieprawidłową glikemią na czczo która może przyczynić się do powstania cukrzycy w przyszłości.