Interpretacja wyniku badania MR głowy u 37-latki

Prosze o interpretacje wyniku rezonansu glowy. Mam 37 lat W sasiedztwie rogu czołowego prawe komory bocznej widoczne jest pojedyncze ognisko hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i FLAIR, hipointensywne w obrazach T1 zależnycho srednicy 3 mm, nie ulegajace wzmocnieniu pokontrastowemu, nie wykazujace cech restrykcji wody. Drobne ogniska o podobnej charakterystyce sygnalow widoczne są w sąsiedztwie trójkatow komor bocznych, w sąsiedztwie przestrzeni okołonaczyniowych. Czy to cos zlego?

Szanowna Pani
Wynik należy powtórzyć za 3-4 miesiące ale należy brać pod uwagę dolegliwości i stan neurologiczny, pozdrawiam.