Urazym a długość stosowania przy kontuzji kolana

Mam pytanie do lekarza ortopedy,drugi tydzień biorę już tabletki Urazym (na kontuzje kolana) od mojego ortopedy i On nie powiedział mi jak dlugo mam je brać,jakby nie było to już drugie opakowanie,jak długo można brać Urazym? Pytanie drugie miesiac temu byłam u swojego ortopedy ze stawem skokowym (po kontuzji) do kontroli i było wszystko dobrze. Bylam w tą środę i kostka ponownie spuchla,ale ortopeda nie powiedział co mam robić żeby opuchlizna zeszła-jestem już po 20zabiegach u fizjoterapeuty. Co robić? Jakie dalej powinnam podjąć leczenie? Może przyjmować coś innego niż tylko Urazym albo zamienić Urazym na coś innego? Martwię się, że stosuję Urazym trochę za długo, ale z drugiej strony skoro lekarz nie powiedział, że powinnam to jakoś ograniczyć czasowo to może nie trzeba? Nie wiem już sama... Będę wdzięczna za poradę w mojej prawie. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do innego ortopedy? Jaki uraz ? Jakie postawiono rozpoznanie ortopedyczne ?