Jak duża jest szansa, że jestem w ciąży?

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 30 czerwca 2018 przy 31-dniowych cyklach, kolejnej nie dostałam, zrobiłam trzy testy ciążowe i każdy wyszedł pozytywnie, wczoraj byłam u ginekologa, ale niestety niebyłe nic widać, nawet cienia pęcherzyka, troszkę się tym zestresowałam bo myślałam ze doktor potwierdzi ciąże, wczoraj tez zrobiłam bHcg i wyszło 558,8 . Co myśleć?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogła być zbyt wcześnie, aby uwidocznić pęcherzyk ciążowy na usg.