Jak interpretować wyniki badań hormonów tarczycy i czy są one prawidłowe?

Witam, dzisiaj (4 dzień cyklu) robiłam badania homornów. Wyniki jakie otrzymałam to: FSH: 10,3 LH 11,7 estradiol 27 testosteron 16,07 Czy są one prawidłowe ? Wizytę u ednokrynologa mam umówioną dopiero na sierpień, a chciałabym wiedzieć jak najszybciej jeśli coś jest nie tak. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm danego laboratorium nie można się wypowiedzieć. A jakie objawy?