Jak leczyć kaszel i duszności?

wieczorem mialem kaszel i nagle jakby ktos mnie zaczal dusic.... nie mogle nabrac powietrza zwiazane to bylo z pewnym oporem oraz dzwiekiem jakby ktos mnoe dusil za szyje wypuszczenoe powietrza bez problemu... trwalo to kilka sekund i przestalo... wystraszylem sie ze po mnoe mam 35 lat mezczyzna

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego. Konieczna może się okazać konsultacja laryngologiczna i poszerzenie diagnostyki.