Jak leczyć nawracające ropnie w piesiach?

Witam.Mam problem z nawracajacymi ropniami w piersi i wydaje mi się ze mają związek z wydzielina z sutka, którą mam od lat. Prolaktyne mam w normie... Przez te lata w sumie nic się nie działo, dopiero od grudnia 2016. Ale jak ropien się tworzy to wydzielina znika. Po wycięciu znowu się pojawiła. Jak drugi raz się zebrała ropa to znów znikla a teraz jak mam zalozony drenik znowu się pojawiła.. Wszyscy lekarze olewali kwestie wydzieliny... Nie wiem jak ją zwalczyc, nie chce ciaglych nawrotow ropni :(

Witam,
Czasami w okresie remisji możemy zaproponować leczenie operacyjne celem redukcji ryzyka nawracania ropni. Zapraszam na konslutację: 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski