Jak leczyć półpasiec przy Hashimoto?

Mam 66 lat choruję na Hashimoto ostatnio dopadł mnie półpasiec i miejscach zmian skórnych mam brak czucia i zdrętwienie Co można z tym zrobić ? czy można masować?Żle toleruję wszelkie leki przeciw bólowe(mocne)Przez pięć dni brałam Heviran 1600 na dobę i leki przeciw bólowe ale bardzo oszczędnie Vit C i B compleks proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie