Jak leczyć trądzik i wypadanie włosów?

Jak można wyleczyć trądzik oraz wypadanie włosów? Udać się do dermatologa czy ginekologa? Wyniki badań: Zbyt wysoka prolaktyna (522,2), Kortyzol (729) oraz androstendion (2,00) u kobiety(22l.) z bardzo silnym i wieloletnim trądzikiem, wypadaniem włosów oraz cechami męskimi.

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, proponuję udać się do endokrynologa oraz dietetyka. Odpowiednio skomponowana dieta pomoże przywrócić równowagę hormonalną. Pozdrawiam