Jak mam schudnąć z twarzy i brzucha?

Chciałabym schudnąć z twarzy i z brzucha, chciałabym zrzucić około 6 kilo. Ważę 64 kilo, jestem kobietą i mam 171 cm wzrostu. Mieszkam w Anglii, mój dzień wygląda tak, że wstaję o 11.00, jem 2 kanapki z dżemem albo serem, idę do pracy na 14.00, pierwszą przerwę mam o 16.30 i jem drugą kanapkę i batona, o 19.30 mam drugą przerwę i jem batona, jogurt i czasem jeszcze coś słodkiego. Czasem gotuję jedzenie i wtedy jem wieczorem po pracy, czyli około 22.30. Są to potrawy, takie jak leczo, zapiekanaka, lazania, kebab i inne tego typu jedzenie. W ogóle nie ćwiczę, ale mam chodząca pracę i stojącę całe 8 godzin, nie mam po prostu później już siły i ochoty na ćwiczenie. Podejmowałam próby odchudzania i ćwiczyłam, ale nie trwały one zbyt dugo, bo zawsze szybko rezygnowałam. Nie byłam u lekarza, ale pół roku temu robiłam sobie badania i wszystko było okej. Nie choruję na nic, ale u mnie w rodzinie wszyscy mają nadwagę. Nie chcę wygladac tak, jak mój ojciec czy ciotka. Proszę o szybką pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Pani BMI wynosi 21,91. Odpowiada to prawidłowej masie ciała. Nie musi się Pani odchudzać. Polecałabym jedynie zwiększenie aktywności fizycznej i unikanie kalorycznej żywności.

Pisała Pani, że nie ma siły ćwiczyć po pracy. Proszę więc wstawać wcześniej  (przed pracą) i wygospodarować 30 minut na gimnastykę. To na pewno zaowocuje!

Wyeliminować należy: cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe, słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, ciasta, ciasteczka, fast foody, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

W Pani diecie zdecydowanie brakuje warzyw i owoców, oraz produktów mlecznych:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite....

Pozdrawiam