Jak mogę określić taki wysiłek fizyczny?

Witam. Mam problem z określeniem swojej aktywności fizycznej. Moja codzienność wygląda tak; 6 dni w tyg praca sprzątanie dużej hali sklepowej przez 3 godziny (odkurzanie lub zamiatanie, mycie luster, mycie podłogi, ścieranie kurzy). Dodatkowo jako trening- spaceruje; 4 dni w tyg. robię 20-30 tys kroków (licząc z krokami w pracy ) a przez resztę dni od min 10 do 15 tys. kroków. Chciałabym wiedzieć jaka jest to aktywność fizyczna, bo poza chodzeniem nie trenuje.

Codzienne spacery w zakresie 10tys kroków są bardzo dobra formą aktywności fizycznej, ważne aby były w miarę w tempie, aktywny spacer. Praca fizyczna, które Pani opisuje to także forma ruchu, jednak bardziej przeciazajaca.