Jak mogę opóźnić swój okres?

Witam, Zażywam tabletki antykoncepc. VIBIN pierwszy miesiąc. Chciałabym opóźnić okres poprzez pominięcie białych tabletek placebo, czy nie ma przeciwskazań, aby zrobić to już w pierwszym miesiącu? Jeśli tak, to czy nie wpłynie to na ich skuteczność? Jesze jedno pytanie: czy aerozol METMIN nie ma wpływu na skuteczność tabletek VIBIN?

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani tak zrobić, nie wpłynie to na skuteczność tabletek. Ten lek nie wpłynie na działanie tabletek antykoncepcyjnych.