Jak odczytać ten wynik badania MRI?

Witam, bardzo proszę o interpretację zapisu z MRI miednicy mniejszej z kontrastem "zwraca uwagę silnie wzmacniająca się ściana esicy, obkurczonej, o wydłużonej pętli, z cechami wygładzenia haustracji i kilkoma uchyłkami". Pozdrawiam

Ten wynik należy omówić z Lekarzem Kierującym, z gastrologiem , który zna i badał Pacjenta ; Ważna pełna historia choroby i historia leczenia ; Podstawowe badania ;Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.

WAŻNY PACJENT i OBJAWY; Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Pozdrawiam