Jak poradzić sobie u uczuciem samotności po zakończeniu znajomości?

WitamSpotkalam sie z pewnym facetem w styczniu.Jadac do niego nastawialam sie na jednorazowe spotkanie chociaz w glebi chcialam czegos wiecej.Okazalo sie ze on chce czegos wiecej i bylam przerazona.Nie ufam ludzia i nie uwierzylam czulam sie gorsza,niewarta.Prowokowalam go do zakonczenia relacji w sposob krzywdzacy mnie,niestety zakonczyl ja kulturalnie.Poczulam strate,pustke nikt mnie tak nie traktowal.Codziennie placze stracilam motywacje do zycia i karmie to uczucie.Nie wiem jak to zatrzymac.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że dała Pani poznanemu Mężczyźnie sprzeczny wewnętrznie komunikat, który to odczytał jednoznacznie, sadząc po Pani zachowaniu.

Proszę nie zostawać samej i umówić się na konsultację z psychologiem, który udzieli Pani wsparcia i pomoże wzmocnić Pani samoocenę.

Z przesłaniem Pani tego, czego najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry,

Rozstanie jest ciężką chwilą, ale proszę nie zapominać, że czas leczy rany. Proszę się postarać poszukać czegoś, co będzie sprawiało przyjemność i zajmie czas. Dobrze byłoby nie koncentrować się na własnym życiu, ale rozejrzeć się wokół i znaleźć Kogoś, kto Pani potrzebuje.

Zapewne również pomocne by było skonsultowanie się z terapeutą, tak aby mogła Pani na wszystko spojrzeć z nowej perspektywy, przyjrzeć się sobie, spróbować podnieść poczucie własnej wartości.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszam do kontaktu:
jwyzykowska@vp.pl

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Nerwica natręctw należy do grupy zaburzeń lękowych,
tzw. „błędnego koła”.
Również towarzyszące jej obsesyjne myśli nasycone
są bardzo wysokim poziomem lęku.
Stresujące sytuacje często są czynnikiem uaktywniającym
zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne.
Aby skutecznie wyleczyć Pani dolegliwości, należy dotrzeć
do źródła problemu i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Niestety, teraz absolutnie nie jest wskazane
stosowanie środków farmakologicznych, gdyż mogą stanowić
zagrożenia dla zdrowia i życia płodu.
Dla dobra Pani i dziecka konieczne jest niezwłoczne
podjęcie psychoterapii, która naprowadza na zmianę
powstałych uwarunkowań w wyniku czego zostanie
wypracowane właściwe reagowanie i zachowanie,
a Pani odzyska równowagę wewnętrzną i umiejętność
kontrolowania własnego życia .
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, warto skorzystać z pomocy psychologicznej, porozmawiać o swoich potrzebach i zastanowić się nad sposobem radzenia sobie w tak trudnej sytuacji jak rozstanie. Nie ufa Pani ludziom, obawia się zaangażowania, a z drugiej strony potrzebuje również bliskości i intymności. Jaka przyczyna powoduje że chciała Pan zakończyć związek w krzywdzący dla siebie sposób. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl