Jak powinny przebiegać szczepienia w przypadku mojego dziecka?

Witam mam następujący problem moje dziecko urodziło się z wodonerczem nerki oraz ma torbiel w pęcherzu moczowym. W listopadzie przeszedł pierwsze szczepienia na nfz były to 4 wkłucia. Dziecko źle zniosło miało biegunkę , wymioty i obrzęk i zaczerwienienie w miejscu wkłucia. Pediatra nie chce rozłożyć szczepień w czasie żeby tak nie obciążać organizmu bo twierdzi że tak nie można. I nie chce się wtrącać w leczenie u innych specjalistów poprostu jeśli dziecko osluchowo jest w porządku wydaje zgodę na szczepionkę. Co robić w takiej sytuacji??

Pediatra postępuje właściwie, nie są to przeciwwskazania do szczepień ani wskazania do rozdzielania. Jednak Pani ma pełne prawo szczepić dziecko tak, jak Pani chce i może Pani rozdzielić szczepionki na kilka wizyt.