Jak przywrócić emocje?

Jak przywrócić emocje? Wpadłam w pustkę. Nie potrafię nic odczuwać, zwłaszcza poczucia winy. Wydaje mi się, że mam depresje. Nie potrafię się z niczego cieszyć. I mam myśli samobójcze.

Witam, opisany stan prawdopodobnie wskazuje na depresję, im szybciej podejmie Pani psychoterapię tym lepiej, może Pani skorzystać zarówno z placówek NFZ gdzie diagnostyka i psychoterapia jest bezpłatna jak i z prywatnego gabinetu psychologicznego. Jest Pani bardzo młodą osobą, depresję można skutecznie leczyć, proszę dać sobie szansę. Pzodrawiam