Jak ratować kręgosłup przy złych wynikach gęstości kości?

Właśnie zrobiłam badanie gęstości kości i technik określił, że mój kręgosłup wygląda, jak po cementowaniu. Mam usuniętą tarczycę z przytarczycami i od 7 lat łykam 2x 1000 calperos. Poziom wapnia i TSH jest ok. Co robić by ratować kręgosłup?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję skonsultować się z internistą, który zleci badania oceniające gospodarkę wapniowo-fosforanową oraz oceni czy w Pani przypadku wskazana jest modyfikacja leczenia i rehabilitacja.