Jak rehabilitować się po pęknięciu kręgu L5?

Panie doktorze mam pytanie do Pana mam pęknięcie kręgu l5 , upadłem na kręgosłup podczas schodzenia ze schodów ,noga pośliznęła mi się i z całym ciężarem ciała upadłem przez chwilę nie mogłem wstać, było to 1 stycznia po południu a od 4 stycznia jestem na zwolnieniu lekarskim. Lekarz ortopeda zadał mi ćwiczenia w domu i skierowanie na rehabilitację i 23 lutego idę na wizytę ,lekarz powiedział mi że kończymy po 23 leczenie ,czy to nie za wcześnie, trochę mnie jeszcze boli i nadal noszę gorset ,pracuję jako okuwacz okien drewnianych okna są ciężkie i trzeba je wynosić po 15 schodach najpierw skrzydła a potem futrynę czyli po jedno okno 2 skrzydłowe trzeba przejść 3x w tą i z powrotem na pierwsze piętro robimy również okna tzw HS -okna tarasowe na całą ścianę mówiłem to lekarzowi ale nic nie powiedział .Proszę Pana o radę co mam powiedzieć lekarzowi że nie czuję się na siłach dźwigać okna i drzwi drewniane które czasami ważą nawet po 50 kg . A i jeszcze ile zrasta się kręg od 2 do 3 miesięcy czy dłużej

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że aż tak ciężka praca jest u Pana przeciwwskazana, proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga i lekarza medycyny pracy.