Jak sobie pomóc przy obsesyjnych zachowaniach?

Witam.Chciałabym zapytać o radę.Od jakiś 3 miesięcy cierpię na pewnego rodzaju myśli i natręctwa . Obsesyjnie myję ręce .Czasami nawet w ciągu dnia potrafię brać nawet do 10 kąpieli.Co na to zaradzić? Mam juz od tego mycia strasznie zniszczone ręce jak i wysuszoną skórę.Nie potrafię przestać.

W przypadku psychoterapii OCD bardzo dobrze sprawdza się terapia poznawczo-behawioralna.

Pozdrawiam!