Jak stosować tabletki antykoncepcyjne, aby dostać okresu w określone dni?

Witam, przyjmuję od paru lat tabletki daylette (3mg drospirenonu 0,02mg etynyloestradiolu - 24 tabletki z substancją czynną 4placebo). Przedwczoraj (sobota) zapomniałam przyjąć 21. tabletki i wczoraj (niedziela) przyjęłam podwójną dawkę. W związku z bardzo ciężkimi studiami i obfitą miesiączką specjalnie ustawiłam sobotę jako pierwszy dzień krwawienia. Każde opakowanie zaczynałam w niedzielę. Bardzo zależy mi na tym aby zarówno w tym jak i w przyszłym miesiącu miesiączka rozpoczęła się tak jak zawsze w sobotę oraz uniknąć krwawienia w środku cyklu, które mogłoby się pojawić przy pominięciu tabletek placebo jak zaleca ulotka. Chciałabym w związku z tym dowiedzieć co mogę zrobić by nie zmienić pierwszego dnia krwawienia oraz by w tym miesiącu pojawiło się ono też w sobotę, bo domyślam się, że pominięcie jednej tabletki może to przyspieszyć. Dodam, że nie ma żadnej obawy przed ciążą.

Proponuję przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania o 1 dzień później, tak aby to krwawienie wypadło w zaplanowanym terminie. Niestety krwawień śródcyklicznych nie da się przewidzieć.