Jak uporać się z zakrzepicą żył u osoby z zawrotami głowy?

Witam od prawie 2 lat borykam się z zakrzepicą żył głębokich dokładnie z zakrzepicą żyły wrotnej.Leki jakie aktualnie stosuję , które zostały przepisane przez hematologa to xarelto 20 mg.Problem tkwi w tym że od 4 miesięcy miewam zaburzenia równowagi,zawroty głowy nie wiem za bardzo jak to określic.Mialem wykonywane od tego czasu dwa rezonanse głowy i wszystko w porządku , byłem u neurologów również ok do tego laryngolog i rtg kręgosłupa , również wszystko dobrze.Nie wiem już co robić strasznie się tym martwię może ktoś z lekarzy tutaj będzie miał jakieś przypuszczenia lub wskaże mi jakąś drogę do diagnozy.Bede naprawdę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

Jeżeli Twoje zawroty głowy przebiegają bez nudności i wymiotów to nie są to zawroty głowy pochodzenia laryngologicznego czyli błędnikowego. Może masz niedociśnienie krwi? Może masz wadę wzroku? Nie wiem co z tą żyłą wrotną może masz nadciśnienie żylne w górnej połowie ciała przez niedrożność tej żyły? Nie wiem za mało info. Co mówi TK i USG jamy brzusznej i wątroby co mówią wyniki badania krwi, układ krzepnięcia itd itd ......nie wiem. Może Klinka Hematologiczna zdiagnozuje Twoją chorobę?