Jak wyeliminować swędzenie łechtaczki?

Mialam swedzenie pochwy i pieczenie przy oddawaniu moczu. Kupilam masc clotlimazolum i zennela med. Swędzenie pochwy ustalo ale zaczela swedziec łechtaczka szczegolnie w nocy w dzien praktycznie nie ma objawow

Szanowna Pani, warto dłużej stosować maść. Jednakże jeśli objawy nie ustąpią to należy udać się do ginekologa. Pozdrawiam