Jak wygląda miesiączka po łyżeczkowaniu?

Jestem po lyzeczkowaniu. Obumarcie nastapilo ok 8,9tygodnia a lyzeczkowanie w 15. Dostalam pierwszego okresu ktory trwa juz 9 dzien. Wczesniej trwal 5 dni. Czytalam ze powinnobyc bez zmian. Czy powinnam sie zglosic do ginekologa czy tak powinno byc?

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby krwawienie nie ustępowało, lub nasiliło się, proszę udać się do ginekologa.