Jaką dietę stosować przy niedoczynności tarczycy u 27-latka?

Witam chciałbym się zapytać jaką należy stosować dietę na niedoczynność tarczycy aby schudnąć z konkretnej wagi. Chodzi mi czy dietetyk w tym wypadku pomoże czy przepisze konkretną dietę która pomoże czy są inne sposoby gdzie można zamówić przydatną i niezbędną dietę.

Witam serdecznie,
oczywiście dietetyk powinien dobrać dietę indywidualnie dostosowaną do schorzenia. Nie widzę innej opcji. Podczas wizyty jest przeprowadzany wywiad żywienowy i zdrowotn, podczas którego dietetyk orientuje się w sytuacji pacjenta.

Zachęcam do lektury moich artykułów w tym temacie:
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16326,jak-schudnac-przy-niedoczynnosci-tarczycy
http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16571,co-jesc-przy-niedoczynnosci-tarczycy-i-hashimoto

Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pan możliwości dojazdu to układam też indywidualne diety przez Internet.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk