Jaki preparat wzmacniający?

Bardzo prosze o pomoc w doborze preparatu wzmacniającego .Jestem na diecie eliminacjnej i przeciwgrzybiczej.Przjm uje na stałe propbiotyk Sanprobi.Preparaty o które pytam to: 1.Orthomol immunpro 2.Nutrivi drink peptydowy Z góry dziękuję za odpowiedz Joanna

Witam, aby w pełni Pani pomóc potrzebne byłoby więcej informacji, np. na jakiej diecie eliminacyjnej Pani jest, z jakiego powodu, jak długo itd.

Bez tych informacji trudno cokolwiek Pani doradzić.
Pozdrawiam
EC