Jakie badania zrobić przy kłuciach w głowie?

Witam. Mam pytanie od kilku dni kłuje mnie w głowie,w jednym miejscu z tyłu głowy na wysokości ucha,żadnych innych objawów nie mam,tylko coś mnie ukłuje jakby igłą i tak parę razy w ciągu dnia. Choruję na nadciśnienie tętnicze ale biorę tabletki. Jakie badania powinnam zrobić.Pozdrawiam

Witam,
Przede wszystkim konsultacja neurologiczna. Neurolog po zbadaniu zadecyduje jakie badania należy wykonać. Kłucie za uchem zwykle nie jest groźne, aczkolwiek dokuczliwe.

Pozdrawiam serdecznie.