Jasne i połyskliwe stolce oraz depresja i lęk o zdrowie

Witam mam 30 lat i mam pytanie czy nieco jaśniejsze połyskliwe sotlce sa(tłuste) dodam że na koniec grudnia miałem robione usg badania krwi i wszystko ok poza aspat(nieco o parę oczek). Martwię się że to nowotwór(trzuski) fakt jest też taki ze ma to miejsce(stolce) w okresie podenerwowania a drugą sprawą jest to że mam depresję z którą walczę od ponad roku(lęk przed chorobą śmiercią) Wiem że wydaje się to głupie ale męczy mnie to

Szanowny Panie, najlepsze, co mogę Panu polecić, to skierować Pana do
Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej
(www.integratywna.pl).

Psychoterapeuci tego ośrodka dysponują fachową wiedzą i kompetencjami z zakresu psychosomatoterapii oraz leczenia depresji.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej