Kiedy wraca się do zdrowia po laparotomii?

Witam. Jestem po laparotomii - operacja usunięcia torbiela prawnego jajnika (15 cm) cięcie miałam od pepka w dół (15 szwów) Operacja była 18.03.2019 r Na dzień dzisiejszy nadal jestem na zwolnieniu chorobowym. Odczuwam ból podczas drobnych czynności i miewam bóle brzucha przy oddawaniu moczu. 10 maja mam kontrolę w szpitalu. Kiedy dojde do sprawności całkowitej i będę mogła wrócić do pracy? Dodam że pracuję fizycznie na produkcjii i tam muszę trochę dźwigać,nosić, kucac.

Witam, bez zbadania Pani nie jestem w stanie tego określić. Pani stan powinien się już poprawić