Kłucie w jajnikach, bóle pleców i dołu brzucha

Witam mój okres zaczął się dość nietypowo z rana pojawił się różowy śluz i znikł wieczorem zaczął się skąpy okres koloru krwi w nocy mam tak że leci dość obficie a krew pojawiła się dopiero po wstaniu z łózka w ciągu dnia leciała niewielka ilość po czym w nocy nie było nic następnego dnia okres był już słabszy 4 dnia skończył się plamieniem Od 4 dnia strasznie kuje mnie jajnik dół brzucha bolą plecy jestem senna zmęczona mam podwyższoną temperaturę 37 jest mi niedobrze po zjedzeniu czegokolwiek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę wykluczyć ciążę. Jeśli wynik testu ciążowego będzie negatywny a dolegliwości bólowe jajników nie ustąpią, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.