Kłujący i ściskający ból z prawej strony brzucha oraz utrata wagi

Od roku, klujacy,sciskajacy bol z prawej strony brzucha kolo pepka,zebra, promieniuje do kregoslupa w odcinku piersiowym,kluje w jednym miejscu,jakby promieniuje od brzucha,bole pod pachami,dziwne bole na glowie,nudnosci,oslabienie,wedrujace bole w stawach,nerwobole.Schudlam 10kilo przez 2miesiace poniewaz zaraz po jedzeniu boli,najlepiej jak nic nie jem,to jest straszne.Mialam gastroskopie,usg i jest ok,Przed tymi objawami pol roku wczesniej mialam kolanoskopie i usuniete 3 polipy z jelita

Lek. Tomasz Budlewski

A badania z krwi? morfologia, Aspat, Alat, bilirubina? Wszytsko w normie? Objawy sa niepokojące, zwłaszcza utrata masy ciała, bez podstawowych informacji, badania pacjenta, wyników badań trudno okreslic przyczyne, konieczna dalsza diagnostyka i wizyta u lekarza