Kołatania serca, ból w klatce po nerwicy lękowej

Witam, po przeprowadzce na studia zaczęły męczyć mnie objawy typu kołatania serca, ból w klatce. Mam zdiagnozowaną nerwicę lękową, również w postaci hipochondrii. Non stop sprawdzam na internecie objawy i przypisuję sobie do nich choroby. Mam 23 lata, 188 cm wzrostu i 94 kg wagi. Na echu serca wyszło coś takiego: "śladowa niedomykalność mitralna, ugięcie płatka zastawki mitralnej o 1mm, płatki cienkie". Kardiolog powiedział, że to nic takiego i nie kazał tego kontrolować. Co mi jest?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza