Kolposkopia a opóźnienie miesiączki

Witam, dwa miesiące temu miałam robioną kolposkopię. 4.11 powinnam dostać okres, jednak nic takiego się nie dzieje. W cytologi mam III, po stosunku przez kilka minut jest bardzo silny ból jajników, częsty ból podbrzusza. Testy ciążowy dwa razy pokazały wynik negatywny. Co może być przyczyną opóźniającego się okresu i bólu w trakcie i po stosunku ? Czy wykonane badanie może mieć na to wpływ?

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest przeprowadzenie badania ginekologicnzego aby ocenić możłiwą przyczynę Pani dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.