Krawienie po stosunku i po miesiączce

witam chciałam zapytac co mogło się stac poniewaz 7.11 miałam miesiaczke i po wczorajszym zblizeniu z partnerem zaczełam krwawic nie wiem co moze byc przyczyną?

Elżbieta Rhone

Witam,
przyczyn krwawień może być wiele. Możliwe, że doszło tylko do otarcia pochwy i to spowodowało krwawienie, ale powinna Pani udać się do ginekologa aby wykluczyć inne, poważniejsze przyczyny.